כיפות לבר מצווה

כיפות לבר מצווה

בר מצווה לילד זה אירוע מרגש במיוחד ולכן ברור מדוע גם אתם, כמו כל אחד אחר, הייתם בוודאי רוצים לעשות הכול כדי שהחגיגה הזאת תצא מושלמת. אם אתם מחפשים מתנה שתוכלו לתת לאורחים שיגיעו לבר המצווה, כדאי יהיה לחשוב על האפשרות של כיפות לבר מצווה, רקומות, מעוצבות ויפות. יש מספר סיבות שבגללן הרבה אנשים בוחרים באופציה הזאת, כמו לדוגמא:

  1. 1. זו מתנה קטנה ויפה לכל אורח
  2. 2. זו מזכרת מהאירוע החשוב
  3. 3. זו מתנה שימושית


לכן כדאי גם לכם לחשוב על האפשרות הזאת, ואם אתם מחפשים את המקום הטוב ביותר, אנחנו הכתובת שאליה כדאי לכם לפנות. את חברת "רויאל רקמה ממוחשבת" הקמנו כבר לפני הרבה שנים, ליתר דיוק בשנת 1999, ומאז ועד היום הפכו למומחים ולמובילים בכל מה שקשור לרקמה ולהדפסה על כיפות. אתם תראו שכל האורחים שיגיעו לבר המצווה של הבן שלכם ויקבלו מתנה כזאת ישמחו ממנה מאוד וגם ימשיכו לעשות בכיפה שימוש הרבה אחרי שבר המצווה תסתיים.

 

למעבר לקטלוג הכיפות שלנו לחצו כאן

כמה עולות כיפות לבר מצווה?

ראשית, זה תלוי על איזו כמות של כיפות מדובר, ושנית, חשוב לבדוק גם איזה סוג של כיפה אתם רוצים. יש איכויות שונות ויש חומרים שונים שמהם הכיפה יכולה להיות עשויה, כך שכדאי לקחת בחשבון את כל הנתונים האלה כשמנסים להבין על איזה סכום מדובר. מעבר לכל אלה, יש גם לרקמה עצמה השפעה על השאלה כמה תשלמו אך אתם יכולים להיות בטוחים שאם תפנו אלינו הצעת המחיר שתקבלו תמיד תהייה משתלמת ונוחה.

madeinisrael

  • לפרטים נוספים וליצירת קשר
  • טלפון:03-6838724
  • נייד: 053-7267108
  • דוא"ל: vaanunu2@zahav.net.il