כיפות מודפסות

כיפות מודפסות

אתם עומדים לסיים קורס או מסגרת כלשהי שעברתם בה לא מעט ביחד ורוצים לעשות משהו למזכרת? אם כך, הגיע הזמן לדעת שאתם לא חייבים תמיד לבחור באופציה של חולצה מודפסת , כי למה לא לקחת בחשבון את האפשרות של כיפות מודפסות? יש לבחירה כזאת יתרונות רבים, כמו:

 

  1. 1. זה לא יוצא יקר לכל אחד מחברי הקבוצה
  2. 2. זו מזכרת מקורית
  3. 3. זו מזכרת שימושית

 

לכן, בין אם אתם רוצים להדפיס על הכיפה ציור, כיתוב, שם או כל דבר אחר, הרי שאנחנו בחברת "רויאל רקמה ממוחשבת" זו הכתובת הנכונה שאליה כדאי לכם לפנות, ויפה שעה אחת קודם. את החברה שלנו הקמנו כבר בשנת 1999, כך שאם יש משהו שאתם יכולים להיות בטוחים לגביו, זה שאיתנו אתם בידיים מנוסות. אחרי כל כך הרבה שנים שבהן אנחנו מדפיסים ורוקמים על כיפות, ועל מוצרים רבים אחרים, אנחנו בטוחים שגם במקרה שלכם נוכל לעשות הכול כדי שתצאו כמה שיותר מרוצים, אז למה שלא תתקשרו?

 

למעבר לקטלוג הכיפות לחצו כאן

כיפות מודפסות בכל הצבעים

לכל אחד מאיתנו יש העדפה אחרת לגבי הכיפה שבה הוא רוצה לעשות שימוש, כך שבהחלט אפשר להבין מדוע גם אתם לא בטוחים לגבי הבחירה הנכונה. מעבר לכך שאצלנו תהייה לכם אפשרות לבחור את כל סוגי הכיפות, תוכלו גם לראות מגוון רחב של צבעים ואיכויות. המטרה היא לא רק לתת כיפה לכל אחד מהחבר'ה שלכם שמסיים את המסלול או את הקורס, אלא גם לדאוג לכך שזו תהייה כיפה עמידה שתחזיקה מעמד לשנים. זו עוד סיבה טובה שבגללה כדאי לכם לפנות דווקא אלינו, כי כל המוצרים שתמצאו אצלנו ב"רויאל רקמה ממוחשבת" אלה מוצרים איכותיים ביותר.

madeinisrael

  • לפרטים נוספים וליצירת קשר
  • טלפון:03-6838724
  • נייד: 053-7267108
  • דוא"ל: vaanunu2@zahav.net.il