חלוק מגבת לרחצה עם רקמה

אנו עושים ריקמות ממוחשבות על חלוקי מגבת לרחצה באיכות הגבוהה ביותר. הריקמות נעשות המקום ולפי בקשת הלקוח. רנו לר מתפשריים על איכות המוצרים, תמצאו אצלנו מגןן רחב של חלוקים ומגבות במגוון צבעים. אנו עושים רקמות על המוצרים הבאים: מגבות פנים / מגבות ידיים / מגבות גוף / מגבות חוף / חלוקי מגבת / חלוקי קטיפה / חלוקי פיקה ועוד.

ברשותינו מבחר גדול של מגבות גוף/פנים/שיער, חלוקי מגבת/ פיקה איכותיים של חברת פינוק , ניתן לרכוש ולרקום במקום כמתנה אישית ומיוחדת.

חלוק מגבת מתנה מפנקת

מחפשים מתנה אישית, שימושית ויפה? אם כך, האפשרות של חלוק מגבת זו בחירה נהדרת, ואם אתם רוצים שהחלוק יהיה מושלם, אנחנו הכתובת הנכונה שאליה כדאי לכם לפנות. את החברה שלנו "רויאל רקמה ממוחשבת" הקמנו כבר בשנת 1999, מה שאומר שאנחנו מגיעים עם הרבה מאוד ניסיון. אצלנו תוכלו להזמין לא רק חלוקי רחצה עם רקמות אלא גם:

- מגבות פנים

- מגבות ידיים

- מגבות גוף

- מגבות חוף

- חלוקי קטיפה

- חלוקי פיקה ועוד

כל המוצרים שתמצאו אצלנו איכותיים וכך גם שיטת העבודה שלנו. לכן אתם יכולים להיות בטוחים שאם תיקנו לאדם שאתם אוהבים חלוק רחצה אצלנו, הוא יוכל ליהנות ממנו לשנים ארוכות. אצלנו מחכים לכם לא רק הרבה סוגים של חלוקי רחצה אלא גם מידות, גדלים, סגנונות ואינספור צבעים, אז למה שלא תפנו אלינו כבר עכשיו?

חלוקי מגבת רקומים במחירים נוחים ובהתאמה אישית

כל לקוח שפונה אלינו יכול להזמין איזה כיתוב או תמונה שהוא ירצה שנרקום על חלוק המגבת, כך שהשמיים הם הגבול. אתם יכולים להזמין מאיתנו סיפור שלהם שיהיה רקום על החלוק או שם קצר, משפט או כל דבר אחר שמדבר אליכם ואל מי שלו אתם מעניקים את המתנה. אפילו אם אתם לא לגמרי בטוחים לגבי בחירת החלוק שלכם אתם עדיין מוזמנים לפנות אלינו, כי אנשי המקצוע שלנו תמיד ישמחו לעזור לכם לבחור את הטוב ביותר. אתם תראו שתמיד נקבל את פניכם בחיוך וניתן לכם שירות נהדר, אז למה אתם מחכים?

מגבות
חלוק רקמה גב
חלוק עם הקדשה
מגבת רקמוה
חלוק
חלוקים
מגבות גוף
חלוק פיקה
חלוקים
חלוק
חלוק 3
חצי חלוק
פינוקית לשיער
מגבת אייקוניקס
מגבת רקומה
מגבת גני שרונים
מגבות רקומות
חלוק רקום גן
חלוק אלביס
מגבת עם הקדשה
מגבת טבע
מגבת לזוז
מגבת פרפקטו
מגבת
מגבת
מגבת שירלי
מגבת משרד הדתות
חלוק ילדים פו
מגבת רקומה גיוון
אייר קנדה
מגבת עם הקדשה 2
מגבת עם רקמה
 
 

madeinisrael

  • לפרטים נוספים וליצירת קשר
  • טלפון:03-6838724
  • נייד: 053-7267108
  • דוא"ל: vaanunu2@zahav.net.il